Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat chce kontynuować "Taniec z gwiazdami", ale z nowym producentem

Dotychczas Polsat pokazał 13 edycji programu (screen: YouTube/Polsat)

Polsat najprawdopodobniej pokaże wiosną kolejną edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 

Producentem programu nie będzie już firma Rochstar, realizująca wszystkie dotychczasowe edycje w Polsacie. Może zastąpić ją inny producent – Jake Vision, znany m.in. z "Ninja Warrior Polska" i "Love Island. Wyspa miłości". Pierwszy taką informację podał serwis Pomponik.PL - mimo że to serwis plotkarski, jego informacje na temat mediów Zygmunta Solorza są wiarygodne, należy bowiem do Grupy Polsat Plus.

Ważą się losy "Tańca z gwiazdami"

Telewizja Polsat oficjalnie nie komentuje sprawy. Jak ustaliliśmy, prace nad programem trwają. Z naszych informacji wynika, że ma to być standardowa edycja, a nie tzw. all stars ze zwycięzcami poprzednich edycji, którą proponował stacji Rochstar.

Czytaj też: Sylwester Polsatu ponownie odbędzie się w Chorzowie. TVP i Zakopane wciąż milczą

Losy programu ważyły się do ostatniej chwili. Jeszcze w zeszłym tygodniu – jak wynikało z naszych ustaleń – emisja programu wiosną 2024 była mało prawdopodobna. Jednak po zmianie producenta jest to już bardzo możliwe. Początkowo Polsat emisję nowej edycji "Tańca z gwiazdami" planował na jesień 2023 roku, ale w maju nadawca poinformował o przeniesieniu jej na wiosnę 2024 roku.

Ostatnią pokazaną w Polsacie 13. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" śledziło jesienią 2022 roku średnio 1,22 mln widzów (dane Nielsen Media). Program prowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska.

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie można oglądać od wiosny 2014 roku. Najpierw w piątki, a od 12. edycji w poniedziałki. Z kolei od wiosny 2005 do jesieni 2011 roku program – pod tytułem "Taniec z gwiazdami" – pokazywał TVN. Zrealizowano wtedy 13 edycji formatu.

Czytaj też: TVP zamierza umieścić nowy program rozrywkowy "Pohulanki" w wiosennej ramówce

(MNIE, 25.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.