Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP i Zakopane milczą na temat "Sylwestra marzeń z Dwójką". Ale przetargi są rozpisane

Ostatni koncert sylwestrowy w TVP 2 i TVP Info oglądało 4,42 mln widzów (screen: Vod.tvp.pl)

Na mniej niż półtora miesiąca przed końcem roku Telewizja Polska i miasto Zakopane wciąż milczą na temat imprezy sylwestrowej w tym mieście. Ale TVP rozpisała już za to dwa przetargi dotyczące imprezy – na usługi scenotechniczne i scenograficzne.

– Proszę wszystkie pytania kierować do TVP – ucina wiceburmistrzyni Zakopanego Agnieszka Nowak-Gąsienica, pytana przez "Presserwis" o sylwestra telewizji publicznej w stolicy Tatr, który odbywa się tam od 2016 roku. Wcześniej – w październiku – Nowak-Gąsienica mówiła serwisowi Plejada.pl, że trwają rozmowy z TVP dotyczące imprezy sylwestrowej, ale "żadne dokumenty nie są podpisane".

Czytaj też: Finał "Szansy na sukces" znajdzie się w prime time TVP 2

Na pytania dotyczące "Sylwestra marzeń z Dwójką" nie odpowiada również biuro prasowe TVP. Spółka rozpisała już za to dwa przetargi dotyczące imprezy – na usługi scenotechniczne i scenograficzne (według dokumentacji projekt projekt scenografii jest oparty na zeszłorocznym pomyśle). Z kolei w cenniku reklamowym dla TVP 2 na wieczór ostatniego dnia roku widnieje tylko pozycja "program rozrywkowy".

W zeszłym roku TVP wraz z władzami Zakopanego potwierdziła organizację "Sylwestra marzeń z Dwójką" 17 listopada. Koncert oglądało w TVP 2 i TVP Polonia średnio 4,42 mln widzów (dane Nielsen Media).

Czytaj też: Akcja ewakuacja. Reporter propagandowych "Wiadomości" Karol Jałtuszewski żegna się z TVP

(KOZ, 18.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.