Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gannett wybrał reporterkę do wyłącznej obsługi Beyonce dla swoich wszystkich gazet

Caché McClay wcześniej była prezenterką wiadomości z show biznesu (fot. Twitter.com/CacheMcClay)

Gannett, największy amerykański wydawca gazet, poinformował, że wybrał Caché McClay do wyłącznej obsługi informacyjnej Beyonce. Dziennikarka będzie pisała artykuły na wszelkie tematy związane z piosenkarką do wszystkich tytułów i serwisów należących do wydawnictwa. Gannett ma ich prawie 200.

Caché McClay oficjalnie dołączy do "The Tennessean" i "USA Today Network", ale jej artykuły z relacjami z koncertów, a także o sprawach prywatnych i biznesowych Beyonce będą ukazywać się równocześnie we wszystkich gazetach i serwisach należących do Gannett.

Czytaj też: Amerykanie chcą wyjaśnień od Apple, czy ingerencja Chin zakończyła program Jona Stewarta

McClay ma m.in. relacjonować przygotowania do realizacji filmu dokumentującego trasę koncertową Renaissance World Tour oraz pisać o linii perfum sygnowanych nazwiskiem piosenkarki.

McClay była prezenterką wiadomości związanych z rozrywką w serwisie TMZ w Los Angeles. Wcześniej pracowała jako scenarzystka i producentka w Hearst Television, NBC News i BBC News.

Niedawno Gannett informował o zatrudnieniu Bryana Westa do wyłącznej obsługi innej gwiazdy piosenki – Taylor Swift.

Czytaj też: "Piękny i długi" serial reklamowy Apart. Odsłona trzecia, równie słodka

(MAC, 18.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.