Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Burda Media Polska tworzy dział Video Hub. Na jego czele stanął Konrad Mazur

Konrad Mazur w ostatnim czasie piastował stanowisko szefa działu digital w Canal+ Sport, rozwijając markę w internecie (fot. materiały prasowe)

Burda Media Polska tworzy dział Video Hub. Na jego czele stanął Konrad Mazur, piastujący to stanowisko od 2 listopada.

Konrad Mazur będzie bezpośrednio raportował do Agnieszki Wicher-Szczesnej, przejął również opiekę nad zespołem video, który do tej pory był częścią Content Studio a od listopada jest w Video Hub. Nowo powstały będzie odpowiadał za rozwój audio i wideo wszystkich produktów wchodzących w skład portfolio Burdy.

Czytaj też: Kanał Sportowy przywraca do pracy youtubera usuniętego przez Stanowskiego

Konrad Mazur związany jest z produkcją wideo od 12 lat. Był twórcą Kanału Sportowego od strony techniczno-studyjnej oraz projektu wideo portalu Meczyki.pl. Związany był również z TVP Sport oraz Onet.pl / Przeglądem Sportowym. W ostatnim czasie piastował stanowisko szefa działu digital w Canal+ Sport, gdzie odpowiadał za rozwój marki w internecie. Tworzył dedykowane treści dla serwisu streamingowego Canal+ Online oraz kanału YouTube.

(MZD, 06.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.