Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 31, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja WP dziś kończy emisję programu "Polska i świat" z oferty TVN 24

Telewizja WP program pokazywała zaraz po emisji w TVN 24, czyli około godziny 22 w dni powszednie (screen: Facebook.com/Polska i Świat)

Program informacyjny "Polska i świat" z oferty TVN 24 (TVN Warner Bros. Discovery) znika z naziemnej Telewizji WP (Wirtualna Polska Media). Ostatnie wydanie zostanie pokazane dzisiaj.

Program zadebiutował w Telewizji WP na początku października. – Obecnie istnieje ogromne zapotrzebowanie na treści newsowe i publicystyczne (chodziło m.in. o kampanię wyborczą – przyp. red.). W związku z tym Wirtualna Polska oraz TVN 24 nawiązały współpracę. W jej ramach widzowie Telewizji WP mają dostęp do programu informacyjnego TVN 24 "Polska i świat" – przekazało nam na początku października biuro prasowe Wirtualnej Polski. Wtedy nie informowano, na jaki okres się porozumiano.

Nie będzie przedłużenia współpracy

Jednak z naszych ustaleń wynikało, że porozumienie zwarto do końca października. Współpraca w tym zakresie nie zostanie przedłużona, a ostatnie wydanie "Polska i świat" w Telewizji WP pojawi się dziś.

Czytaj też: Krzysztof Boczek w OKO.press: "Radio Muzyka Orlen". Związki RMF z Obajtkiem

– Wirtualna Polska i TVN kontynuują współpracę w innych projektach, które niosą obopólne korzyści, a naszym widzom i użytkownikom umożliwiają dostęp do najlepszych treści. Jednym z takich projektów jest udostępnianie stacji TVN w usłudze Pilot WP – przekazał nam Michał Siegieda, rzecznik prasowy Wirtualnej Polski.

Telewizja WP program pokazywała zaraz po emisji w TVN 24, czyli około godziny 22 w dni powszednie. Stacja ma też w ofercie własny, kilkuminutowy serwis "WP News", który będzie nadawany bez zmian od poniedziałku do piątku o 11.50 i 16.50.

Według Nielsen Media we wrześniu TVN 24 notował średnio 5,52 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, a Telewizja WP – 0,51 proc. TVN 24, w przeciwieństwie do Telewizji WP, nie jest jednak dostępny naziemnie.

Czytaj też: Dawny szef TVP 3 Łódź z nowym stanowiskiem w TVP. W tle prokuratorskie śledztwo

(MNIE, 31.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.