Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films z trzema nominacjami do Shots Awards 2023. Dwie dla Jana Dybusa

Jan Dybus to reżyser od początku swojej kariery związany z Papaya Films (fot. Paula Patocka)

Papaya Films ma trzy nominacje do Shots Awards 2023. Dwie są dla reżysera Janka Dybusa, walczącego o tytuł New Director Of The Year oraz w kategorii Charity za tegoroczny spot fundacji SEXEDPL – stworzony przez nominowanego Dybusa. Trzecia nominacja to docenienie scenografii Pawła Dąbrowskiego do kampanii "Lepsza Strona Zimy" McDonald’s w kategorii Production Design. Za kreację do tego projektu odpowiadała agencja DDB.

Jan Dybus to reżyser od początku kariery związany z Papaya Films. Jury doceniło go za tegoroczne prace dla marki Sizeer – projekt zrealizowany w ramach konkursu Papaya New Directors, kampanię społeczną SEXEDPL oraz teledysk dla JANNa. Rok 2023 to pierwszy pełny rok działalności 26-letniego reżysera w branży reklamowej, wcześniej tworzył m.in. teledyski oraz wyreżyserował dwa sezony serialu "Wilk" (Canal+ Premium i Canal+ Online) skierowanego do generacji Z.

Czytaj też: Julia Wieniawa promuje usługę Ubera adresowaną do kobiet

Shots Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów reklamowych w Europie. Jury składające się z reżyserów, dyrektorów kreatywnych i producentów ze światowych agencji reklamowych i studiów produkcyjnych wybiera prace najbardziej kreatywnych i inspirujących osób z całego świata.

Prace Papaya Films powalczą z globalnymi kampaniami takich marek, jak Burberry, Louis Vuitton, Amazon, Apple, Nike. W tegorocznej edycji konkursu nagrody przyznawać będą m.in.: Tash Tan – deputy managing director Somesuch, Jess Ringshall – chief production officer Saatchi & Saatchi London, czy reprezentowana przez międzynarodowy dom produkcyjny SMUGGLER reżyserka Fiona Jane Burgess.

Gala Shots Awards odbędzie się 22 listopada w Londynie.

Czytaj też: Generacja Z i motywy światpoglądowe napędzają re-commerce. Raport Grupy OLX

(AMS, 23.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.