Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Julia Wieniawa promuje usługę Ubera adresowaną do kobiet

Wdrożenie Uber by Women odbyło się w konsultacji z Fundacją SEXEDPL (screen: Instagram/juliawieniawa)

18 października w Warszawie została uruchomiona usługa Uber by Women, która umożliwia zamawianie przejazdów wyłącznie z kobietą za kierownicą. W działaniach promocyjnych dla Ubera bierze udział aktorka Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa na Instagramie i TikToku zamieściła wideo pt. "Zmienniczki". Aktorka gra w nim dwie role – pasażerki oraz kierowczyni. Spot w humorystyczny sposób zachęca kobiety do przetestowania nowej usługi Ubera, ale też do sprawdzenia się w roli taksówkarki.

Czytaj też: Katarzyna Szczypa i Robert Wasilczuk dyrektorami kreacji w AWX

Press

Kliknij, żeby obejrzeć spot

Wdrożenie Uber by Women odbyło się w konsultacji z Fundacją SEXEDPL. Dlatego promocji usługi towarzyszy premiera filmu będącego częścią kampanii społecznej dotyczącej Antyprzemocowej Linii Pomocy – infolinii stworzonej przez ekspertów z fundacji SEXEDPL dla osób uwikłanych w przemoc.

W spocie wystąpiła Helena Englert, wyreżyserował go Jan Dybus, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Igor Połaniewicz. Autorami muzyki są Mary Komasa i Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Produkcją spotu zajęła się Papaya Films.

Czytaj też: "Connecting your world" to nowe hasło dla marki T-Mobile

(KAP, 20.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.