Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Radosław Herman. Prowadził program "Poszukiwacze historii" w Polsat Play

Nie żyje Radosław Herman. "To wielka strata dla naszej ekipy i dla wszystkich, którzy go znali" - napisali przyjaciele z Polsat Play (fot. FB/Polsat Play)

Nie żyje Radosław Herman, prowadzący program "Poszukiwacze historii" w Polsat Play. Nieoficjalnie wiadomo, że Herman zmarł na planie. Stacja żegna swojego współpracownika.

"Z ogromnym smutkiem informujemy, że dziś rano odszedł od nas Radosław Herman prowadzący program „Poszukiwacze historii”. Świetny archeolog i popularyzator historii" – napisali pracownicy kanału na oficjalnym profilu Facebookowym.

Dodano: "Niestrudzenie przekonywał nas, że średniowiecze było najciekawszą epoką historyczną. Jego pasja i wiedza zainspirowały wiele osób do odkrywania tajemnic przeszłości. To wielka strata dla naszej ekipy i dla wszystkich, którzy go znali. Radku, bardzo będzie nam brakowało Twojego zaraźliwego uśmiechu i pogody ducha. Tyle jeszcze mieliśmy razem odkryć. Żegnaj, Przyjacielu".

Serial "Poszukiwacze historii" emitowany jest na kanale Polsat Play od 2014 r. Opowiada o eksploratorach poszukujących śladów historii. Pierwszymi prowadzącymi byli Olaf Popkiewicz oraz Radosław Biczak. Na początku 2022 roku prowadzącymi zostali Radosław Herman oraz Marcin Leśniewski. 

Radosław Herman wcześniej prowadził też "Misję Skarb".

(MAT, 21.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.