Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Cały ten seks" pierwszym polskim filmem fabularnym Amazon Prime. Premiera 10 listopada

"Cały ten seks" opowiada historię sześciu par zmagających się z szeregiem wyzwań na różnych etapach związku (fot. materiały prasowe)

Amazon Prime wyprodukował swój pierwszy polski film fabularny - komedię romantyczną "Cały ten seks", która 10 listopada trafi do biblioteki Prime Video. W filmie występują m.in. Katarzyna Warnke, Magdalena Lamparska i Piotr Stramowski. 

"Cały ten seks" opowiada historię sześciu par zmagających się z szeregiem wyzwań na różnych etapach związku. Wśród nich są: para nastolatków Tomek i Iza (Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska), dojrzała para na krawędzi rozwodu (Michał Czernecki i Katarzyna Warnke) oraz starający się o dziecko Alicja i Robert (Magdalena Lamparska i Piotr Witkowski).

W komedii zagrali również Anna Karczmarczyk, Piotr Stramowski, Wiktoria Filus, Mateusz Więcławek, Laura Breszka i Otar Saralidze.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Tomasz Mandes (reżyser "365 dni"). Autorami scenariusza są Łukasz Światowiec (autor scenariuszy do komedii romantycznych z cyklu "Planeta singli") i Maciej Kawalski.

Film dostępny będzie tylko dla subskrybentów Prime (od 10 listopada) i jedynie w Polsce.

Z kolei w 2024 roku w ofercie serwisu wideo Prime Video znajdą się trzy nowe polskie dokumenty sportowe - film o Jakubie Błaszczykowskim oraz seriale o Legii Warszawa i polskich skoczkach narciarskich. Na 2024 rok planowana jest również premiera drugiego sezonu programu komediowego "LOL: Kto się śmieje ostatni".

(KOZ, 12.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.