Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program TVP Info uderzający w TVN również w TVP 1. Przez ostatnie dwa tygodnie kampanii

W każdym wydaniu "Jak oni kłamią" omawiane są fragmenty wydań "Faktów" TVN (screen: YouTube/TVP Info)

Od dzisiaj TVP 1 emitować będzie uderzający w TVN program "Jak oni kłamią" z TVP Info.

Program "Jak oni kłamią" nadawany jest w TVP Info od początku lipca w dni powszednie ok. 19.15. W każdym wydaniu omawiane są fragmenty "Faktów" TVN. Autorzy programu rozliczają serwis informacyjny TVN z rzekomej nierzetelności. Pierwsze wydanie "Jak oni kłamią" prowadzący Adrian Klarenbach zaczął od słów: "Będziemy tutaj prostować kłamstwa i manipulacje TVN oraz to, co chcą przed swoimi widzami ukryć w tej stacji. Witamy w polskich mediach".

Polecamy: "Do końca uprawiać zawód, grając fair" - mówi nam Mirosław Żukowski, legendarny dziennikarz sportowy

Od poniedziałku 2 października "Jak oni kłamią" oglądać będzie można nie tylko w TVP Info, ale i TVP 1. Jak wynika z ramówki, program pojawiać się ma w Jedynce ok. 20.15 i przez dwa tygodnie - do piątku 13 października - zastąpi w ramówce magazyn interwencyjny "Alarm!".

- W związku z tym, że program informacyjny konkurencji będzie trwał dłużej, a widzowie szczególnie w tym czasie poszukują rzetelnych i wiarygodnych informacji, Telewizja Polska wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom - twierdzi biuro prasowe TVP w odpowiedzi na pytania "Presserwisu".

Jak informowaliśmy, na tydzień przed wyborami TVN wydłuży program informacyjny "Fakty".

Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 15 października.

(KOZ, 02.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.