Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet Audio z podcastami Radia Nowy Świat, ale bez podcastów Radia 357

W Onet Audio pojawi się m.in. podcast "Z archiwum Pani M." Magdy Jethon, redaktorki naczelnej Radia Nowy Świat (fot. materiały prasowej)

Do biblioteki aplikacji Onet Audio trafiły podcasty przygotowywane przez Radio Nowy Świat. W ofercie nie ma już za to podcastów Radia 357.

Wśród propozycji podcastowych Radia Nowy Świat, które będą dostępne dla użytkowników aplikacji Onet Audio, znalazły się m.in. "Z archiwum Pani M." Magdy Jethon, "Poszukiwacze politycznego złota" Katarzyny Kasi i Klaudiusza Slezaka, "Punkt widzenia" Beaty Grabarczyk oraz "Cały nasz świat" Jana Janczego, Tomasza Ławnickiego i Patryka Rabiegi.

Czytaj też: Program III nadal bez wieczornego "Klubu Trójki". Audycja nadawana była od lat 80.

– Tak jak dotychczas nasi patroni będą otrzymywać premierowe odcinki w pierwszej kolejności – podkreśla Katarzyna Goleniewska, dyrektorka ds. public relations w Radiu Nowy Świat.

W marcu 2023 roku w Onet Audio udostępniono podcasty Radia 357. Nie ma już ich jednak w bibliotece. – Współpraca z Radiem 357 była przewidziana na określony czas – informuje Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji korporacyjnej w Ringier Axel Springer Polska.

Zarówno Radio Nowy Świat, jak i Radio 357 to rozgłośnie stworzone przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia.

Czytaj też: Bartosz Węglarczyk wygrywa w trybie wyborczym z działaczem Solidarnej Polski

(KOZ, 29.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.