Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kampania Philipsa na 19 europejskich rynków została stworzona w Polsce

Za reżyserię filmu odpowiada Michał Kisielewski (Point of You), który współpracuje z Philipsem trzeci raz w karierze (screen: YouTube/Philips Polska)

Marka Philips uruchomiła kampanię promującą odświeżoną linię produktów z kategorii haircare – Philips SenseIQ, za stworzenie której odpowiedzialne są polskie agencje.

Kreację przygotowała That One Agency, za produkcję odpowiada F25, planowanie mediów powierzono OMD. W kampanii wykorzystywane są spoty, które w bezpośredni sposób pokazują, jak urządzenia z serii chronią włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi zbyt wysoką temperaturą.

Czytaj też: Spar wycofuje się z Polski. Posiada 212 sklepów na terenie naszego kraju

Dla That One Agency to nie pierwszy projekt o takiej skali stworzony dla Philipsa, gdyż agencja od czterech lat współpracuje z marką i jej oddziałami w USA, Europie oraz Ameryce Południowej. 

Kampania składa się z dedykowanych kreacji do TVC, na YouTube, serwisów Meta i TikToka oraz materiałów statycznych do POS. Za reżyserię filmu odpowiada Michał Kisielewski (Point of You), który współpracuje z Philipsem trzeci raz w karierze.

Czytaj też: Stowarzyszenie Producentów Reklamowych opowiada się za zrównoważoną produkcją audiowizualną

(KAP, 29.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.