Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ipsos wykona badanie exit poll w dniu wyborów dla TVP, Polsatu i TVN

Ipsos przeprowadza wspólne badanie dla trzech nadawców od wyborów samorządowych w 2014 roku (fot. Pexels.com)

Firma badawcza Ipsos w dniu wyborów parlamentarnych zrealizuje badanie exit poll wspólne dla Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Badanie zostanie przeprowadzone w niedzielę przed 900 losowo wybranymi lokalami wyborczymi. W projekcie weźmie udział około 1850 ankieterów oraz 50 osób, w tym m.in. koordynatorzy i analitycy firmy Ipsos.

Badanie zostanie przeprowadzone w niedzielę 15 października przed 900 losowo wybranymi lokalami wyborczymi. W projekcie weźmie udział około 1850 ankieterów oraz 50 osób, w tym m.in. koordynatorzy i analitycy firmy Ipsos.

Na podstawie danych z ankiet po zakończeniu ciszy wyborczej stacje Telewizji Polskiej, Telewizji Polsat i TVN przedstawią szacunkowe wyniki głosowania.

Szacunki Ipsosa będą zawierały informacje o procentowym poparciu dla ogólnopolskich komitetów wyborczych w skali całego kraju – podziale mandatów i frekwencji.

Dodatkowo na zlecenie TVP i Polsatu Ipsos dostarczy szacunkowe wyniki głosowania w referendum odbywającym się podczas wyborów parlamentarnych. 

Ipsos przeprowadza wspólne badanie dla trzech nadawców od wyborów samorządowych w 2014 roku.

(KOZ, 25.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.