Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dzisiaj debata wyborcza Gazeta.pl. Sztab PiS nie odpowiedział na zaproszenie

Debatę poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka (fot. materiały prasowe)

Gazeta.pl organizuje w poniedziałek 25 września debatę wyborczą, którą poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka. Sztab Prawa i Sprawiedliwości nie odpowiedział na zaproszenie redakcji portalu.

Debata wyborcza Gazeta.pl będzie składała się z trzech segmentów. Pierwszy będzie poświęcony poszukiwaniom odpowiedzi na najważniejsze problemy wskazane przez uczestników badania zrealizowanego dla portalu przez Kantar. W drugim segmencie politycy będą mogli zadawać sobie nawzajem pytania i ripostować odpowiedzi oponentów. Na koniec każdy z gości będzie miał minutę na wolną wypowiedź.

Czytaj też: "GW" rozpoczęła kampanię pod hasłem "Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować"

W debacie wezmą udział przedstawiciele wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych poza Prawem i Sprawiedliwością, którego sztab – jak podano w komunikacie – nie odpowiedział na zaproszenie portalu. "Mimo to krzesło dla przedstawiciela tej partii będzie czekało w studiu" – dodano.

W debacie wezmą udział: Katarzyna Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej, Michał Kobosko z Trzeciej Drogi, Magdalena Biejat z Lewicy, Michał Wawer z Konfederacji i Katarzyna Suchańska reprezentująca Bezpartyjnych Samorządowców. 

Debata rozpocznie się o godz. 19 i będzie transmitowana na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Czytaj też: Skąd lepiej zarobić strzała. Michał Kolanko o "misji dziennikarza zaglądającego za kulisy polityki"

(KOZ, 25.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.