Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W październiku w Polsat Play zadebiutuje ostatni wspólny serial Ireny i Jerzego Morawskich

Serial ma opowiadać o miłośnikach zwierząt (fot. Pixabay.com)

Na początku października w Polsat Play zadebiutuje serial dokumentalny "Zwierzaki".

To ostatni, czekający na emisję, cykl dokumentalny tworzony wspólnie przez Jerzego Morawskiego i jego zmarłą żonę Irenę. Serial ma opowiadać o miłośnikach zwierząt.

Czytaj też: Serial "M jak miłość" wciąż buduje wyniki TVP 2

Jesienią i zimą Polsat Cafe pokazywał "Miłość z internetu", ostatni pod względem harmonogramu produkcji serial małżeństwa Morawskich. Prace nad "Zwierzakami" rozpoczęły się jeszcze przed "Miłością z internetu", a później trwał jeszcze montaż odcinków.

Reporterka Irena Morawska zmarła w sierpniu 2022 roku w wieku 68 lat. Razem z mężem Jerzym Morawskim zrealizowała dla telewizji m.in. seriale "Chłopaki do wzięcia", "Drwale", "Czas wojowników" i "Kloszard Story" (wszystkie dla Polsat Play), a przed laty dla TVP m.in. "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym".

Czytaj też: "Informacja zwrotna" z Arkadiuszem Jakubikiem w listopadzie w Netfliksie

(MNIE, 16.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.