Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W TVN specjalna edycja "Milionerów". Jej uczestnicy powalczą tym razem o 2 mln złotych

Specjalne odcinki "Milionerów", prowadzonych przez Huberta Urbańskiego, oglądać będzie można od 9 do 20 października (fot. Paweł Wodzyński/East News)

TVN w październiku pokaże specjalną edycję "Milionerów", w finale której uczestnicy zagrają o 2 mln zł.

Edycja teleturnieju – prowadzonego przez Huberta Urbańskiego – będzie składać się z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji. Natomiast w dziewiątym, finałowym osoby, które w odcinkach eliminacyjnych odpowiedziały na co najmniej siedem pytań, będą mogły stanąć do walki o 2 mln zł. W finale wszystkie wygrane będą podwojone już od pierwszego pytania.

Czytaj też: TVS z Katowic kontynuuje talent show dla wokalistów i zespołów

Dodatkową zmianą będzie ruchomy próg gwarantowany we wszystkich odcinkach specjalnej edycji. Pierwszy próg utrzymany zostanie na poziomie 1 tys. zł, a dalej po każdym pytaniu Hubert Urbański będzie pytał gracza, czy na tym etapie chce zablokować gwarantowaną kwotę.

W finałowym odcinku najszybszy uczestnik otrzyma od prowadzącego ofertę – będzie musiał zainwestować część swojej dotychczasowej wygranej, aby wejść do gry o 2 mln zł. Do ostatecznej kwoty wygranej przez finalistę wejdzie pozostała kwota z eliminacji i cała wygrana z finału.

Odcinki specjalne "Milionerów" emitowane będą od 9 października, a finał z grą o 2 mln zł pokazany zostanie w piątek 20 października o godz. 20.

Czytaj też: Górniak, Urbańska i Brzozowski wśród uczestników nowego muzycznego show TVP 2

(KOZ, 16.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.