Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Niedzielne wydania programu "Twój wybór" z Klarenbachem będą nadawane w prime time TVP 3

Wśród prowadzących "Twój wybór" są m.in. Maciej Chudkiewicz z TVP 3 i Adrian Klarenbach (screen: Tvp.pl)

Od początku października prowadzony m.in. przez Adriana Klarenbacha program publicystyczny "Twój wybór" w TVP 3 będzie nadawany w prime time nie tylko w dni powszednie, ale także w niedziele.

Obecnie cykl można oglądać we wtorki i czwartki o 20, a w niedziele o 9.30. Od początku października niedzielne wydania zostaną przeniesione z 9.30 na 21. Stanie się tak po zakończeniu "Roztańczonej Polski – letniej trasy TVP 3", aktualnie nadawanej w niedziele o 20.

Czytaj też: Michał Adamczyk, oskarżony o pobicie kobiety, znika z wizji. Nowe oskarżenia o mobbing

"Twój wybór" można śledzić od 29 sierpnia. Program powrócił na antenę po dłuższej przerwie – zniknął z oferty jesienią 2021 roku. Wśród jego prowadzących są m.in. Maciej Chudkiewicz z TVP 3 i Adrian Klarenbach. Ten drugi, mimo dołączenia do programu, ma nadal pojawiać się w TVP Info.

(MNIE, 09.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.