Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Kobieta bez nowych odcinków programu Katarzyny Cichopek

Program Katarzyny Cichopek miał inspirować widzów do zmian w urządzeniu domu oraz pokazywać, jak takie metamorfozy można przeprowadzić przy ograniczonym budżecie (screen: YouTube/Fakt)

W jesiennej ramówce TVP Kobieta nie znalazł się nowy sezon prowadzonego przez Katarzynę Cichopek programu wnętrzarskiego zatytułowanego "Operacja aranżacja".

Program miał inspirować widzów do zmian w urządzeniu domu oraz pokazywać, jak takie metamorfozy można przeprowadzić przy ograniczonym budżecie. Architektem cyklu był Jonatan Kilczewski.

Czytaj też: Drugi sezon serialu dokumentalnego "Reset" w TVP ogląda mniej widzów niż pierwszy

Pierwszy sezon pokazywano jesienią 2022 roku. W jesiennej ramówce 2023 program się już jednak nie znalazł. Z naszych ustaleń wynika, że nie ma jeszcze decyzji o ewentualnej kontynuacji programu w 2024 roku.

Katarzyna Cichopek ostatnio była też jurorką w programie "You Can Dance – nowa generacja", ale jego produkcję zakończono. Pozostaje jednak prowadzącą "Pytania na śniadanie" w TVP 2. Gra też w serialu Dwójki "M jak miłość".

Według Nielsen Media kanał TVP Kobieta miał w sierpniu średnio 0,35 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (w porównaniu z 0,33 proc. rok wcześniej).

Czytaj też: 424 tys. widzów debiutu "Doda. Dream Show" w Polsacie, a 735 tys. premiery "Pati" w TVN

(MNIE, 09.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.