Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Nauka jesienią bez premierowych odcinków "Gigantów nauki" z Łukaszem Nowickim

Teleturniej "Giganci nauki" prowadzony dotąd przez Łukasza Nowickiego jest oparty na formacie stworzonym przez TVP, a jego zwycięzca otrzymuje 20 tys. zł (fot. Paweł Wodzyński/East News)

W jesiennej ramówce TVP Nauka nie znalazła się nowa edycja teleturnieju "Giganci nauki", prowadzonego przez Łukasza Nowickiego.

– Jeśli możliwości finansowe i programowe pozwolą, to powstanie kolejny sezon. Jednak już nie w tym roku – mówi "Presserwisowi" Robert Szaj, dyrektor TVP Nauka.

Czytaj też: Adrian Klarenbach wśród prowadzących "Twój wybór" w TVP 3, ale zostaje w TVP Info

Teleturniej jest oparty na formacie stworzonym przez TVP, a jego zwycięzca otrzymuje 20 tys. zł. Program jest nadawany od jesieni 2022 roku, czyli od startu kanału TVP Nauka. Ostatni premierowy sezon pokazywano wiosną br.

W czerwcu Łukasz Nowicki odszedł z "Pytania na śniadanie" w TVP 2, ale pozostał gospodarzem teleturnieju "Postaw na milion", też nadawanego w Dwójce. Ma również nadal być gospodarzem "Gigantów nauki".

– Nie ma planów zmiany prowadzącego – podkreśla Robert Szaj, dyrektor TVP Nauka.

Czytaj też: Polsat pokazał program kabaretowy z wyciętymi skeczami o tematyce politycznej

(MNIE, 09.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.