Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Jarosław Kaczyński chwali telewizję wPolsce.pl, w stacji dumni z tej opinii

Telewizja wPolsce.pl jest dostępna m.in. na platformach Polsatu i UPC (screen: wPolsce.pl)

Telewizja wPolsce.pl chwali się, że z powodu szóstej rocznicy jej powstania dostała list od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Na antenie stacji należącej do wydawnictwa Fratria list odczytała Joanna Lichocka, posłanka PiS.

"Niech w kolejnym roku działalności stacji i w latach następnych towarzyszy państwu zadowolenie z obrotu spraw w naszej ojczyźnie, a zwłaszcza z wyniku najbliższych wyborów. Niech dzień 15 października 2023 r. będzie dniem, w którym zwycięży prawdziwa Polska" - napisał Kaczyński, słusznie przewidując, co rządowym dziennikarzom sprawić może tej jesieni największą radość.

Odnosząc się do sześciolecia stacji, Kaczyński napisał: "Pragnę z tej okazji złożyć wspólnocie telewizji wPolsce.pl najserdeczniejsze powinszowania oraz pogratulować państwu sukcesów i osiągnięć. Trudno dziś wyobrazić sobie polską przestrzeń medialną bez państwa stacji, co jest miarą tego, jak mocno wpisała się ona w nasze życie społeczno-polityczne".

Telewizja wPolsce.pl w pierwszym półroczu 2023 roku miała 0,03 proc. w grupie ogólnej 4+. W grupie komercyjnej 16-59 notowała 0,01 proc., czyli w granicach błędu statystycznego.

Zdaniem prezesa Kaczyńskiego: "Jest to także dowodem na to, ile można zdziałać, jeśli talenty i zdolności połączymy z ideowością, determinacją, profesjonalizmem oraz z ofiarną, konsekwentną, systematyczną pracą".

Czytaj też: Kamil Nosel, autor "Nosel wkręca", odchodzi z Radia Zet

Kaczyński widzi rolę telewizji braci Karnowskich szerzej: "Urodziny telewizji wPolsce.pl to także świadectwo, że w sferze idei, opinii i informacji można przełamać monopol liberalno-lewicowego mainstreamu".

Nic dziwnego, że wszystkie te sukcesy zaowocowały patetycznymi podziękowaniami prezesa PiS: "Za te wszystkie wysiłki i starania, walkę o prawdę o Polsce, przekazywanie widzom, na czym polega nasz interes narodowy i polska racja stanu, przeciwdziałanie kłamstwom i manipulacjom tych, którzy nie chcą silnej duchem i gospodarką, niezależnej, sprawiedliwej i solidarnej Polski, pragnę Państwu z głębi serca jak najgoręcej podziękować".

(PAR, 30.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.