Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pięciu młodych artystów na okładce wrześniowego "Glamour". Walka o czytelników z pokolenia Z

Katarzyna Dąbrowska: – Okładka przedstawiająca Pokolenie Zmiany również idealnie się wpisuje w trwający przez cały 2023 Rok Przyszłości Glamour (materiały prasowe)

Na okładce wrześniowego "Glamour" znalazła się piątka młodych artystów: Frank Leen, Julia Rocka, Jan Wieteska, Zalia i Helena Englert. – "Glamour" chce być głosem młodego pokolenia i miejscem, gdzie ludzie z pokolenia Z znajdą bezpieczną przestrzeń do rozmawiania o ważnych dla nich sprawach – mówi nam naczelna tytułu Katarzyna Dąbrowska.

Jak podkreśla szefowa miesięcznika wydawanego przez Burdę Media Polska, redakcja specjalnie wybrała na okładkę pięciu zdolnych polskich artystów, którzy jednocześnie działają aktywnie w social mediach i poprzez swoją artystyczną pracę realnie wpływają na rówieśników.

Czytaj też: KRS zatwierdził zmiany w statucie Agory. "Wyborcza" i Gazeta.pl mogą być wydzielone do odrębnych spółek

– Okładka przedstawiająca Pokolenie Zmiany również idealnie wpisuje się w trwający przez cały 2023 Rok Przyszłości Glamour – dodaje Katarzyna Dąbrowska, która w czerwcowej rozmowie z Press.pl podkreślała, że ważnym elementem strategii pisma jest przyciągnięcie czytelniczek z pokolenia Z.

(MZD, 22.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.