Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Arena poglądów" Ogórek i Kłeczka z wynikami poniżej średniej TVP 1 i bez kontynuacji

Programu nie ma już w ramówce na koniec sierpnia i początek września (screen: YouTube/TVP Info)

Program publicystyczny "Arena poglądów", prowadzony przez Magdalenę Ogórek i Miłosza Kłeczka, oglądało w TVP 1 średnio 425 tys. widzów. Z nieoficjalnych informacji "Presserwisu" wynika, że nie będzie on kontynuowany.

Cykl był nadawany od 12 czerwca do 14 sierpnia, w poniedziałki o 22.35. Najwięcej widzów miało wydanie z 19 czerwca – 562 tys. Emitując "Arenę poglądów", TVP 1 notował średnio 5,77 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ i 3,38 proc. w komercyjnej 16-59.

Przyszłość "Areny poglądów"

Dla porównania, w pierwszym półroczu TVP 1 miał średnio 7,97 proc. w grupie ogólnej 4+ i 5,51 proc. w komercyjnej 16-59.

Czytaj też: "Fakty" najdroższe we wrześniowym cenniku TVN. Ceny dochodzą do 84,2 tys. zł

Do programu byli zapraszani politycy, publicyści i eksperci. Głos mogła zabierać także goszcząca w studiu publiczność.

Programu nie ma już w ramówce na koniec sierpnia i początek września. TVP nie odpowiedziała na pytanie "Presserwisu" o przyszłość "Areny poglądów". Z naszych informacji wynika jednak, że emisja nie będzie kontynuowana.

Jak informowaliśmy, w jesiennej ramówce TVP 1 znajdzie się nowy program publicystyczny, który ma mieć formułę debat. Za jego produkcję odpowiadać będzie Telewizyjna Agencja Informacyjna.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: KRS zatwierdził zmiany w statucie Agory. "Wyborcza" i Gazeta.pl mogą być wydzielone do odrębnych spółek

(MNIE, 22.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.