Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gra o głosy" wspólnym przedwyborczym programem WP i Radia Zet

"Grę o głosy" poprowadzą (od lewej): Patrycjusz Wyżga, Beata Lubecka, Patryk Michalski i Michał Wróblewski (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska i Radio Zet będą wspólnie przygotowywać specjalny program wyborczy "Gra o głosy".

W każdym odcinku duet prowadzących będzie gościł polityków reprezentujących partie i komitety wyborcze startujące w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Czytaj też: TVP usunęła z ramówki programy Bogusława Wołoszańskiego, bo startuje w wyborach z list KO

Gospodarzami programu będą Beata Lubecka z Radia Zet oraz wymiennie jeden z dziennikarzy Wirtualnej Polski: Patrycjusz Wyżga, Patryk Michalski lub Michał Wróblewski.

"Gra o głosy" wystartuje w niedzielę 20 sierpnia. Program emitowany będzie co tydzień o godz. 21.30. Łącznie przewidziano osiem odcinków, każdy potrwa 44 minuty.

Odcinki, a następnie ich fragmenty emitowane będą na antenie Radia Zet, na jego stronie internetowej i w kanałach social media, a także na stronie głównej Wirtualnej Polski, w Telewizji WP, na YouTube i w mediach społecznościowych WP.

Czytaj też: Marcin Meller zrezygnował z prowadzenia panelu na Campus Polska Przyszłości

(KOZ, 18.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.