Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix instalacją w Warszawie promuje swoje lokalne i światowe produkcje

Instalacja będzie przez kolejne miesiące promować lokalne i światowe tytuły Netflixa oraz samą markę (fot. Michał Dziurkowski/Netflix)

Netflix na ścianie Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w Warszawie stworzył afisz promujący serwis i pozycje z jego biblioteki.

Jak podano w komunikacie, inspiracją dla projektu jest billboard znajdujący się przy Sunset Boulevard w Los Angeles.

Czytaj też: Disney+ zablokuje możliwość współdzielenia kont – wzorem Netflixa

Instalacja będzie przez kolejne miesiące promować lokalne i światowe tytuły Netflixa oraz samą markę. Składa się z tablicy stylizowanej na klasyczny afisz umieszczony nad wejściem do amerykańskich kin, która umożliwia umieszczenie dowolnego napisu oraz neonowych, wielokolorowych, pionowych pasów imitujących grafikę z czołówki serwisu.

Afisz ma wysokość 23 metrów oraz szerokość blisko 16 metrów i składa się z 228 neonowych elementów świetlnych. Autorem pomysłu kreatywnego jest agencja Gong, a za produkcję i zarządzanie instalacją odpowiada agencja Good Looking Studio. Zakup powierzchni powierzono agencji Wavemaker, a bieżące wykorzystanie afisza agencji K2.

Czytaj też: 75. nagrody Emmy zostały definitywnie przełożone na 15 stycznia

(KOZ, 12.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.