Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kaufland sponsorem wyścigów z udziałem influencerów. Fabijański, Roznerski, Pisarek

Wśród zaproszonych influencerów są: Sebastian Fabijański, Mikołaj Roznerski, Adam Zdrójkowski i Karolina Pisarek (screen: YouTube/Betclic Polska)

Kaufland został sponsorem Speed Games, serii wydarzeń organizowanych z inicjatywy rajdowca Kuby Przygońskiego, w których twórcy internetowi szlifują umiejętności bezpiecznej jazdy.

Najbliższe wydarzenia w ramach Speed Games odbędą się w Kielcach i Poznaniu. Cykl wydarzeń połączony jest z Driftingowymi Mistrzostwami Polski.

Czytaj też: PZPN próbuje ratować relacje ze sponsorami – tworzy dla nich radę

Wśród zaproszonych influencerów są: Sebastian Fabijański, Mikołaj Roznerski, Adam Zdrójkowski i Karolina Pisarek.

Wydarzenia z cyklu Speed Games 2023 są transmitowane w telewizji Eleven Sport oraz w mediach społecznościowych na profilach organizatorów, partnerów i uczestników. Na instagramie marki będzie dostępna relacja, którą przeprowadzi influencer motoryzacyjny – Poczciwy Krzychu.

Czytaj też: Publicis Groupe z 7 proc. wzrostem w II kwartale roku. Podwyższenie prognoz

(KAP, 21.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.