Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PZPN próbuje ratować relacje ze sponsorami - tworzy dla nich radę

Sponsorzy i partnerzy otrzymali zaproszenie od PZPN (fot. materiały prasowe)

Polski Związek Piłki Nożnej tworzy radę sponsorów i partnerów - to pokłosie afery związanej z ujawnieniem, że na mecz reprezentacji w Kiszyniowie PZPN zabrał działacza skazanego za ustawianie wyników meczów.

Po artykule Szymona Jadczaka w Wirtualnej Polsce ujawniającym, że na pokładzie samolotu lecącego na eliminacyjny mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Mołdawią znalazł się Mirosław Stasiak, działacz z korupcyjną przeszłością, sponsorzy PZPN zagrozili wycofaniem się ze współpracy. Firma Tarczyński od razu ogłosiła zakończenie współpracy z PZPN. Rafał Brzoska, prezes firmy InPost, poinformował, że jego spółka również zastanawia się, czy dalsza współpraca z PZPN ma sens.

Wczoraj Brzoska podał na Twitterze, że prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o utworzeniu rady, której celem jest "wypracowanie, na bazie opracowanych przez PZPN wniosków, mechanizmów służących wspólnemu budowaniu strategii komunikacji wokół kadry". Brzoska opublikował list podpisany przez Kuleszę i Łukasza Wachnowskiego, sekretarza generalnego PZPN, w którym zapraszają go do współpracy. Podobne listy otrzymały wszystkie firmy współpracujące ze związkiem z prośbą o wskazanie osoby albo osób, które będą brały w przyszłym posiedzeniach nowo powołanej rady. PZPN nie wskazał, kiedy miałoby się odbyć jej pierwsze posiedzenie.

(KAP, 19.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.