Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films dołącza do United Nations Global Compact

– Papaya Films jest już członkiem organizacji takich jak Green The Bid i AdGreen – mówi Justyna Górniak (fot. materiały prasowe)

Papaya Films została członkiem United Nations Global Compact (UNCG), największej na świecie inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes.

Warunkiem uczestnictwa w organizacji jest prowadzenie aktywności w zakresie "10 Zasad" z obszaru praw człowieka, pracy, środowiska i walki z korupcją – oraz ich coroczne raportowanie. Papaya Films pierwszy taki raport opublikuje już z początkiem 2024 roku.

Czytaj też: One House nie przeprowadzi kampanii dotyczącej HPV, bo Ministerstwo Zdrowia za długo prowadziło przetarg

"Papaya Films jest już członkiem organizacji takich jak Green The Bid i AdGreen. Akces do UNCG to dla nas naturalna konsekwencja strategicznych decyzji, jakie podejmujemy w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz kolejny krok w kierunku naszego dołączenia do Science Based Targets Initiative" – mówi Justyna Górniak, ESG Lead Papaya Films.

Korzyści, jakie wiążą się z udziałem w UNGC dla firm i organizacji członkowskich, to przede wszystkim dostęp do specjalistycznych publikacji, narzędzi, szkoleń oraz możliwość udziału w wielu inicjatywach globalnych.

Czytaj też: Nowy "Press": Żukowski i fair play, także Engelking, Smoleński, Bok i Wattpad

(AMS, 03.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.