Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program "Stan futbolu" Krzysztofa Stanowskiego zniknie z TVP Sport

"Stan futbolu" to magazyn prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego i tworzony we współpracy z Weszlo.com (screen: YouTube/WeszloTV)

Z anteny TVP Sport zniknie program publicystyczny Krzysztofa Stanowskiego pt. "Stan futbolu". Cykl będzie kontynuowany w serwisie YouTube na kanale WeszloTV.

Prowadzący magazyn "Stan futbolu" Krzysztof Stanowski napisał w poniedziałek na Twitterze: "Jestem na takim etapie, że chciałbym mieć trochę więcej swobody, luźniejsze piątkowe wieczory, większą elastyczność w weekendy, a telewizja ma swoje oczywiste, sztywne zasady".

Czytaj też: TVP 3 skrócił pasmo informacyjne "TVP 3 Info". Ostatnie wejście o 14

Jak dodał, sam program nie zostanie zlikwidowany, pozostanie w internecie. "Wówczas będę mógł odpowiednio dobrać porę emisji i co najważniejsze: nie zawsze ja będę musiał go prowadzić" – napisał Stanowski.

Szkolnikowski do Stanowskiego: "Jesteś jak brat"

Stanowski podziękował też za współpracę TVP Sport i jego dyrektorowi Markowi Szkolnikowskiemu. Szkolnikowski skomentował na Twitterze: "Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność. Co by o Tobie nie mówili na mieście, dla mnie jesteś jak brat".

Nie wiadomo, czy w TVP Sport w miejsce programu Krzysztofa Stanowskiego pojawi się inny cykl piłkarski. – W tej sprawie nie zapadła jeszcze decyzja redakcji – przekazało nam Centrum Informacji TVP.

Czytaj też: NIK o Polskim Radiu. Ponad połowa wpływów z reklam od rządu i spółek Skarbu Państwa

Według ramówki ostatnie wydanie "Stanu futbolu" w TVP Sport zostanie nadane w sobotę 17 czerwca.

"Stan futbolu" to magazyn o piłce nożnej prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego i tworzony we współpracy z Weszlo.com. W TVP Sport jest nadawany od listopada 2018 roku. Wcześniej był pokazywany w Sportklubie i Eleven Sports.

Czytaj też: Free Now uruchamia tęczową flotę taksówek. 30 proc. klientów stwierdziło, że nie wsiądzie

(MNIE, 13.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.