Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN pokaże finał turnieju Roland Garros, jeśli awansuje do niego Iga Świątek

Rok temu finał Roland Garros, z triumfem Igi Świątek, oglądało w Eurosport 1 i TVN średnio 2,63 mln widzów (fot. materiały prasowe)

TVN podjął decyzję o pokazaniu na głównej antenie finału tenisowego turnieju Roland Garros w Paryżu, jeśli awansuje do niego Iga Świątek. Biuro reklamy TVN Media przygotowało aukcję bloków reklamowych przy tej transmisji.

Finał ma zostać rozegrany 10 czerwca o 14.30. Standardowo zostanie pokazany w Eurosport 1, ale jeśli awansuje do niego Polka, zobaczą go też widzowie TVN. Z kolei aukcja spotów reklamowych przy transmisji w TVN odbędzie się 6 czerwca.

Czytaj też: Rekordowe kary za piratowanie transmisji Premier League

Według Nielsen Media finał Roland Garros w czerwcu 2022 roku, z triumfem Igi Świątek, oglądało w Eurosport 1 i TVN średnio 2,63 mln widzów. Z kolei w październiku 2020 roku finał tego turnieju, który również wygrała Świątek, przyciągnął do TVN i Eurosport 1 średnio 2,5 mln widzów.

Tegoroczny turniej rozpoczął się 22 maja i potrwa do 11 czerwca.

Czytaj też: Dziennikarze i publicyści wybierają się na marsz 4 czerwca – jako obywatele

(MNIE, 02.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.