Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 31, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Po odejściu Michała Bartkowiaka Vectra nie będzie powoływała nowego prezesa zarządu

Z usług Vectry korzysta ponad 1,7 mln gospodarstw domowych (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Po odejściu ze spółki Michała Bartkowiaka operator kablowy Vectra na razie nie będzie powoływał nowego prezesa, a jego zarząd ma funkcjonować w trybie kolegialnym.

Jak wyjaśnia biuro prasowe Vectry, obowiązki Michała Bartkowiaka w sposób płynny i zaplanowany przejęli pozostali członkowie zarządu, którzy realizują je przy wsparciu oddelegowanych do bezpośredniego nadzoru członków rady nadzorczej spółki. - Zarząd funkcjonuje w trybie kolegialnym i w najbliższym czasie spółka nie zamierza powoływać nowego prezesa zarządu - poinformowało nas biuro prasowe Vectry.

Czytaj też: Media nie posłuchają polityków. Będą relacjonować obrady komisji ds. wpływów rosyjskich

W skład zarządu wchodzą: Jan Piotrowski, Dariusz Nowosadko, Bartłomiej Irzyński i Paweł Dlouchy.

Michał Bartkowiak odszedł z Vectry i dołączył do firmy e-commerce Focus Garden. Vectrą kierował od lutego 2022 roku do końca kwietnia 2023. Wcześniej - od 2015 roku - związany był z siecią kablową Inea, od stycznia 2020 roku jako jej prezes, zastępując założyciela Janusza Kosińskiego.

Z usług Vectry korzysta ponad 1,7 mln gospodarstw domowych, a w zasięgu sieci operatora znajduje się ich 4,2 mln.

(MNIE, 31.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.