Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja narodowców TVMN poszerzyła zespół. Ma codziennie nadawać 5 godzin na żywo

Stacja nadaje głównie programy publicystyczne (screen: Tvmn.pl)

Tworzona przez spółkę Telewizja Media Narodowe TVMN ruszyła z oficjalnym przekazem. Stacja poszerzyła zespół o Marcelinę Bednarską, dotychczas związaną z News 24 i ma zwiększyć czas trwania programu na żywo.

Obecnie stacja nadaje na żywo cztery godziny dziennie. Są to głównie programy publicystyczne. Jak informuje nas Piotr Barełkowski, członek zarządu Telewizji Media Narodowe, jeszcze w tym miesiącu stacja poszerzy pasmo live o 60 minut, do pięciu godzin dziennie.

Czytaj też: Fundacja związana z mediami Sakiewicza dostała kolejne miliony z budżetu

Do zespołu TVMN dołączyła Marcelina Bednarska, która dotychczas była związana ze stacją News 24 (Astro). Była tam reporterką, później prowadzącą programy "Na start w weekend", "Pasmo dnia" i magazyn "Interweniujemy". Bednarska w TVMN będzie odpowiadała za wydawanie pasma na żywo.

Pod koniec kwietnia KRRiT zgodziła się na udzielenie Telewizji Media Narodowe koncesji kablowej. Koncesja została już wydana na piśmie, więc stacja może nadawać regularny przekaz. TVMN jest obecny w mniejszych, lokalnych sieciach kablowych.

Czytaj też: Prokuratura prowadzi śledztwo ws. byłego dyrektora TVP. Miał wykorzystać stanowisko

(MNIE, 29.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.