Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Sortownia" z Andrzejem Chyrą zadebiutuje w Canal+ Online i Polsat Box Go 16 czerwca

Pierwszy sezon "Sortowni" składa się z ośmiu odcinków (fot. materiały prasowe)

Serial "Sortownia" z Andrzejem Chyrą, wspólna produkcja Canal+ i Telewizji Polsat, 16 czerwca zadebiutuje w serwisach streamingowych tych nadawców.

Tego dnia w Canal+ Online i Polsat Box Go pojawią się dwa pierwsze odcinki. Równolegle serial będzie można oglądać także w stacji Canal+ Premium. Zarówno w streamingu, jak i telewizji premierowe odcinki będą ukazywały się w piątki.

Czytaj też: Widownia Polsat SuperHit Festiwal z roku na rok topnieje. Wieczory kabaretowe najpopularniejsze

W "Sortowni" będzie można obserwować pracę na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Zatrudniony tam lekarz Jacek Woliński (Andrzej Chyra) stanie przed trudnymi moralnie decyzjami i "z każdym kolejnym przypadkiem coraz bardziej będzie osadzał się w roli pana życia i śmierci".

W serialu występują też m.in. Olga Goldys, Jaśmina Polak, Natalia Jędruś, Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Marcin Czarnik i Mariusz Bonaszewski. Reżyserką serialu jest Anna Kazejak. Za scenariusz odpowiedzialni są Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz, Michał Wawrzecki i Joanna Kozłowska, a za zdjęcia - Piotr Niemyjski. Producentem wykonawczym jest spółka TFP.

Pierwszy sezon "Sortowni" składa się z ośmiu odcinków.

Czytaj też: Sanah, po akcji Radia Elka, zmienia tekst swojej piosenki. Marka Marlboro zniknęła

(MNIE, 27.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.