Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Nowak-Ibisz i Dorota Szelągowska w nowych formatach TVN Style

Po 12 latach TVN Style przestał pokazywać program Anny Nowak-Ibisz pt. "Pani Gadżet" (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

W majowej ramówce TVN Style znalazły się m.in. nowe produkcje Doroty Szelągowskiej i Anny Nowak-Ibisz.

Dorota Szelągowska wiosną nie ma swojego programu "Totalne remonty Doroty Szelągowskiej" na głównej antenie TVN. Jak informowaliśmy, wróci on jesienią. Wiosną Szelągowska pojawi się jednak z premierowym programem w TVN Style. W "Dorota konta Dorota" wystąpi zarówno w roli projektantki, jak i klientki. Będzie urządzała wymarzone mieszkanie, do którego wprowadzi się ze swoją córką Wandą.

Czytaj też: Do sprzedaży trafił półrocznik "Gentleman Health" o męskim zdrowiu

Na antenie TVN Style pozostaje Anna Nowak-Ibisz, ale już nie w programie "Pani Gadżet", który zniknął z oferty stacji po 12 latach emisji. W "Tak powstaje miasto przyszłości" Nowak-Ibisz wyruszy w Polskę, aby sprawdzić, jak nowoczesne technologie ułatwiają nam życie i usprawniają codzienne funkcjonowanie.

W maju TVN Style pokaże też program "Ranking najprzystojniejszych facetów", w którym zostanie przedstawionych stu najprzystojniejszych mężczyzn. O swoich typach opowiedzą m.in. Daria Ładocha, Barbara Kurdej-Szatan, Kinga Burzyńska, Anna Nowak-Ibisz, Anna Dec, Dagmara Bryzek, Kasia Węsierska czy Klaudia Nieścior.

Czytaj też: Polsat pracuje nad bikini reality, w którym pary będą sprawdzać trwałość swoich związków

(MNIE, 06.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.