Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

25 maja TV Puls pokaże galę Telekamery "Tele Tygodnia"

Telekamery w TV Puls oglądać będzie można po raz czwarty (fot. materiały prasowe)

Tegoroczna, 26. gala Telekamery "Tele Tygodnia", zostanie pokazana przez naziemny kanał TV Puls w czwartek 25 maja.

Z cennika reklamowego stacji na maj wynika, że galę będzie można śledzić w ścisłym prime time stacji, po godz. 20. Wydarzenie zostanie powtórzone w Puls 2 - wieczorem w poniedziałek 29 maja.

Czytaj też: TVN 24 zmniejsza liczbę wydań programu reporterskiego "Czarno na białym"

Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybiorą zwycięzców w czterech kategoriach: aktorka, aktor, serial i nagroda magazynu "Netfilm". Głosowanie internetowe (na stronie Telekamery.pl) i poprzez SMS trwa do 27 kwietnia. Z kolei głosowanie za pomocą kuponów drukowanych w "Tele Tygodniu" zakończyło się 21 kwietnia.

Ponadto kapituła złożona z laureatów Złotych Telekamer, a także przedstawiciele Wydawnictwa Bauer, wydawcy "Tele Tygodnia", wybiorą zwycięzców w kategoriach: prezenter, prowadzący lub gospodarz show, informacje i publicystyka, komentator, prezenter lub dziennikarz sportowy, juror oraz program rozrywkowy lub reality show.

Rok temu jubileuszową, 25. galę wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" TV Puls pokazał we wtorek 31 maja.

Czytaj też: David Zaslav spotkał się z Andrzejem Dudą. "Na prośbę prezesa Warner Bros. Discovery"

(MNIE, 29.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.