Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Hotel Paradise All Stars" od 25 maja w TVN Siedem. Dwa razy w tygodniu

Prowadzącą "Hotel Paradise" i "Hotel Paradise All Stars" jest Klaudia El Dursi (fot. materiały prasowe)

Reality show "Hotel Paradise All Stars" będzie emitowany w TVN Siedem od 25 maja. Program będzie nadawany dwa razy w tygodniu, a nie cztery lub pięć, jak standardowe edycje tego show.

"Hotel Paradise All Stars" trafi do ścisłego prime time stacji i będzie pokazywany w czwartki i piątki o 20. Program składa się z 24 odcinków.

Czytaj też: Kolejna edycja Top of the Top Sopot Festival w sierpniu w TVN

W reality show udział wezmą byli mieszkańcy tytułowego hotelu, którzy obecnie nadal są singlami. Wracając do "Hotelu Paradise" nie będą jednak wiedzieli, z kim przyjdzie im spędzić kolejne tygodnie – czy z największymi rywalami z ich edycji, a może z byłymi partnerami, z którymi mają nadal niezałatwione sprawy.

Od 27 maja program będzie nadawany także w TVN Style. Ten kanał będzie pokazywał odcinki już wyemitowane w TVN Siedem. W TVN Style "Hotel Paradise All Stars" będzie można śledzić w soboty o 20 i 21.

Według Nielsen Media szósty sezon "Hotelu Paradise" oglądało jesienią 2022 roku w TVN Siedem średnio 439 tys. widzów, o 70 tys. mniej, niż czwarty, nadawany rok wcześniej.

Czytaj też: Polsat nabył prawa do reality show "The Fittest Pensioner" z udziałem seniorów

(MNIE, 22.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.