Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kozanecki został szefem zespołów regionalnych w TVN24.pl. Wcześniej był szefem wiadomości w Onecie

Piotr Kozanecki pełnił wcześniej funkcję szefa działu Wiadomości Onetu – z firmą Ringier Axel Springer rozstał się w ramach zwolnień przeprowadzonych na jesieni ubiegłego roku (screen: Facebook/Piotr Kozanecki)

Piotr Kozanecki od połowy kwietnia pełni funkcję szefa sekcji zespołów regionalnych w serwisie Tvn24.pl i odpowiada za działania pracujących w terenie reporterów stacji. Do niedawna Kozanecki pełnił funkcję szefa działu Wiadomości Onetu.

Wcześniej pracę reporterów warszawskich nadzorował Karol Kobos, który - według naszych ustaleń - rozstał się z TVN na początku marca. Reszta regionów nie miała koordynatorów.

- Będę odpowiadał za pracę wszystkich dziennikarzy regionalnych Tvn24.pl, łącznie z reporterami warszawskimi – mówi Piotr Kozanecki, dodając, że to będzie dla jego zespołu wyjątkowo pracowity rok ze względu na zbliżające się wybory. – Rola reportera regionalnego pracującego w ogólnopolskim medium jest bardzo złożona: polega na relacjonowaniu wydarzeń politycznych mających przełożenie na sytuację w poszczególnych regionach kraju, a jednocześnie na ogrywaniu wypadków drogowych i spraw kryminalnych, a także realizowaniu tematów historycznych – zaznacza Kozanecki.

"Nowi współpracownicy ucieszyli się, że wuzetka to dla mnie nie tylko ciastko, a ja się ucieszyłem, że stanowią megaróżnorodny, doświadczony zespół o przeróżnych zainteresowaniach. I z ogromnym potencjałem. Jest wśród nich stary widzewiak, dwie osoby piszą książki o poznańskich i wrocławskich ciekawostkach, a śląska reporterka zna niejakiego Roberta Koniecznego, architekta. Formalna nazwa stanowiska jest strasznie długa. Po prostu reporterzy regionalni tvn24.pl to od dziś moja ekipa" - napisał na swoim Facebooku Piotr Kozanecki.

Piotr Kozanecki pełnił do niedawna funkcję szefa działu Wiadomości Onetu – z firmą Ringier Axel Springer rozstał się w ramach zwolnień przeprowadzonych jesienią ubiegłego roku. Od początku kariery zawodowej związany był z Onetem. Zaczynał w 2007 roku od stanowiska redaktora serwisu Wiadomości, następnie był redaktorem prowadzącym Wiadomości na stronie głównej, szefem zespołu serwisów tematycznych, szefem zespołu redaktorów prowadzących, wydawcą serwisu Wiadomości, a w latach 2013-2019 roku wydawcą strony głównej Onetu.

Press

(MZD, 18.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.