Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 15, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Podcast wideo Alicji Resich w Interii debiutuje w niedzielę

Odcinki wideo podcastu Alicji Resich udostępniane będą co niedzielę (fot. materiały prasowe)

W niedzielę 16 kwietnia w Interii rusza cykl podcastów wideo Alicji Resich zatytułowanych "Zbliżenia".

Pierwszym gościem Alicji Resich będzie aktor Andrzej Chyra. Odcinki podcastu wideo pojawiać się mają co tydzień, w niedziele.

Czytaj też: Wiesław Władyka odchodzi z audycji Żakowskiego w Tok FM. "Trzódka przeżyła dwie śmierci"

Cykl "Zbliżenia" będzie dostępny w Interii oraz na YouTube, Spotify, Google Podcasty i Apple Podcasty. Jego fragmenty będą także publikowane w mediach społecznościowych portalu. O tym, że Alicja Resich będzie miała podcast wideo w Interii, informowaliśmy pod koniec marca.

Alicja Resich od sześciu lat ma w Polsat Cafe program "W bliskim planie". W przeszłości Resich była związana m.in. z TVP, gdzie była gospodynią np. talk-show "Wieczór z Alicją", i Programem III Polskiego Radia, w którym razem z Wojciechem Mannem prowadziła cykl "Wywiady spod estrady".

Autorami podcastów w Interii są także m.in. Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz, Przemysław Białkowski i Sebastian Staszewski.

Czytaj też: Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska prowadzącą "W kontrze" w TVP Info z Jakimowiczem

(KOZ, 15.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.