Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mam talent po śląsku? "Mosz grajfka - Zostań gwiazdą" od kwietnia w TVS

"Mosz grajfka" w dialekcie śląskim oznacza "Masz talent" (screen: Tvs.pl)

W kwietniu TVS rozpocznie emisję muzycznego talent show pt. "Mosz grajfka - Zostań gwiazdą" z udziałem wokalistów i zespołów muzycznych. Pokaże też drugi sezon "Przystanku muzyka", w którym promowani są śląscy piosenkarze.

O tym, że TVS przygotowuje talent show, informowaliśmy pod koniec 2022 roku. "Grajfka" z tytułu programu to po śląsku talent. Zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu SMS wraz z jury. Triumfator całej edycji będzie mógł zaprezentować się m.in. podczas koncertu laureatów, który planowany jest na koniec wakacji.

Czytaj też: Kariera Klarenbacha w TVP nie dziwi, a "afera chorobowa" to w sumie drobiazg

W kwietniu stacja ruszy też z emisją drugiego sezonu "Przystanku muzyka". Program składa się z rozmów z pochodzącymi ze Śląska artystami reprezentującymi różne style muzyczne, a także z minikoncertu, w czasie którego prezentują widzom swoje utwory. Prowadzącą bez zmian będzie wokalistka Basia Janyga. Pierwszą serię nadawano wiosną 2022.

Czytaj też: REM broni tekstów o sex workerkach. Minister uważa, że "godzą w moralność społeczeństwa"

Według Nielsen Media w lutym br. TVS miał średnio 0,34 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ po wzroście z 0,28 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej.

(MNIE, 24.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.