Dział: RADIO

Dodano: Marzec 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Niebezpieczne związki" Thomasa Orchowskiego nowym podcastem Tok FM

Thomas Orchowski napisał dwie książki reporterskie - "Rzeź na Tarlabasi. Opowieść o Nowej Turcji" (Wydawnictwo Agora) i "Wyspa trzech ojczyzn. Reportaż z podzielonego Cypru" (Wydawnictwo Czarne) (fot. materiały prasowe)

Thomas Orchowski, reporter radia Tok FM, rusza z podcastem "Niebezpieczne związki".

"Niebezpieczne związki" to podcast, którego kolejne odcinki poświęcone będą trudnym relacjom między dwoma krajami, narodami czy społecznościami - z czego się wzięły, jak się przejawiają i do czego prowadzą. Pierwszy odcinek serii poświęcony będzie sytuacji na Cyprze. W kolejnych odcinkach pojawią się m.in. konflikty Tadżykistan-Kirgistan i Indie-Pakistan czy Chiny-Korea Północna.

Podcast "Niebezpieczne związki" będzie mieć premierę w czwartek 23 marca o godz. 12. Dwa pierwsze odcinki będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych: na Tokfm.pl, w aplikacji mobilnej Tok FM oraz na platformach Spotify i Apple Podcasts. Kolejnych słuchać będą mogli wyłącznie subskrybenci Tok FM Premium.

Thomas Orchowski jest związany z radiem Tok FM od lipca 2015 roku. Zajmuje się tematyką zagraniczną i odpowiada za wiadomości ze świata.

(KOZ, 23.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.