Dział: RADIO

Dodano: Marzec 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Meloradio z 20. stacją. Radio gra w Tarnobrzegu

Meloradia w Tarnobrzegu można słuchać na częstotliwości 99,1 MHz (fot. materiały prasowe)

Eurozet uruchomił 20. stację sieci Meloradio - w Tarnobrzegu. 

Stacja w środę będzie na ulicach miasta częstować gorącą czekoladą i rozdawać upominki firmowe. Mieszkańcy dostaną możliwość wzięcia udziału w konkursie na stronie internetowej rozgłośni.

Na mocy tymczasowego pozwolenia Meloradio w Tarnobrzegu korzysta z nadajnika o mocy 50W obejmującego Tarnobrzeg i najbliższe okolice. Docelowo nadajnik będzie mieć moc 350W, a w jego zasięgu technicznym znajdzie się ok. 60 tys. osób.

Zobacz też: Ponad 12 mln zł wydał resort zdrowia w TVP i Polskim Radiu w 2022 roku

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała Meloradiu częstotliwość 99,1 MHz w Tarnobrzegu w marcu 2022 roku. Nadawaniem w tym mieście zainteresowane były również: Vox FM, Eska, SuperNova (wszystkie trzy radia należą do Grupy ZPR Media), RMF Maxx (Grupa RMF), Radio Rekord, a Eurozet - poza Meloradiem - proponował również Antyradio.

W okresie listopad 2022 - styczeń 2023 sieć Meloradio miała 1 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track).

(KOZ, 01.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.