Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat zlecił produkcję już drugiego sezonu serialu "Sługa narodu"

W serialu w rolę nowego prezydenta RP Ignacego Koniecznego wciela się Marcin Hycnar (screen: YouTube/Polsat)

Polsat zlecił produkcję drugiego sezonu serialu "Sługa narodu". Trwają już nad nim prace, choć nie odbyła się jeszcze premiera pierwszej serii.

"Już robimy drugi sezon" – zapowiedział w programie "PrzeVoDnik" w Polsat Box Go Okił Khamidow, jeden z udziałowców spółki Polot Media, producenta serialu.

Pierwsza seria składa się z 24 odcinków. Druga ma liczyć 30, a w jej skład wejdą odcinki z ukraińskich sezonów drugiego i trzeciego. Polsat zaadaptuje więc wszystkie epizody oryginału, który składał się z trzech sezonów.

Czytaj też: Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Poprowadzi program w News 24

"Trzecia seria w oryginale ma trzy odcinki, ale są one dłuższe, po ponad 50 minut, więc podzielimy je na sześć odcinków" – powiedział Okił Khamidow.

Na głównej antenie Polsatu pierwsza seria będzie nadawana od 4 marca w soboty o 20 i 20.30. Polsat Box Go zapowiedział premierę pierwszych czterech odcinków na 4 marca na godz. 18. Nie podano jeszcze, kiedy odbędzie się premiera drugiej serii.

W "Słudze narodu" w rolę nowego prezydenta RP Ignacego Koniecznego wciela się Marcin Hycnar. W ukraińskim odpowiedniku główną rolę zagrał Wołodymyr Zełenski, dziś prezydent Ukrainy.

Czytaj też: Średnio 1,24 mln widzów oglądało reality show "Farma" w Polsacie

(MNIE, 28.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.