Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy serial i cztery polskie kontynuacje wiosną w Telewizji WP

W "Gospodarze - czym chata bogata" zostanie przedstawiona polska agroturystyka z perspektywy prowadzących ją gospodarzy (fot. materiały prasowe)

W wiosennej ramówce naziemnej Telewizji WP (Wirtualna Polska Media) znajdzie się nowy cykl dokumentalny "Gospodarze - czym chata bogata". Kontynuowane będą m.in. "Pomysł na dom" i "Policjanci z sąsiedztwa".

W "Gospodarze - czym chata bogata" zostanie przedstawiona polska agroturystyka z perspektywy prowadzących ją ludzi. Za produkcję serialu odpowiada Constantin Entertainment Polska. Będzie go można oglądać w soboty o 20.50, od 4 marca.

Kontynuowane będą: serial dokumentalny "Policjanci z sąsiedztwa" (emisja trwa od początku lutego, w czwartki o 20.50), "Nowy aranż" z nową prowadzącą Aleksandrą Ziarek, tym razem nadawany pod tytułem "Nowy aranż z Olą Ziarek" (od 16 kwietnia), "Pomysł na dom" (od 25 lutego, w soboty o 13) i "Prosto z grilla" (od 22 kwietnia).

Według Nielsen Media Telewizja WP w grupie ogólnej 4+ miała w styczniu średnio 0,62 proc. udziału (wzrost z 0,54 proc. w styczniu 2022).

(MNIE, 23.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.