Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W TVP 3 regionalne serwisy co godzinę, będzie też współpraca z radiową Trójką

Serwisy przygotowywane przez oddziały nadawane będą od 10.30 do 22.30 (fot. Piotr Molęcki/East News)

TVP 3 od marca planuje emitować co godzinę serwisy informacyjne oddziałów terenowych Telewizji Polskiej – dowiedział się "Presserwis". Antena nawiąże również współpracę z Programem III Polskiego Radia. 

Z naszych informacji wynika, że serwisy nadawane będą w paśmie rozłącznym co godzinę od 10.30 do 22.30. Przygotowywać je będzie każdy z 16 oddziałów terenowych spółki. Będzie to kolejna zmiana w TVP 3 po wprowadzeniu jesienią 2022 roku bloku "TVP 3 Info", produkowanego przez Telewizyjną Agencję Informacyjną.

Czytaj też: Była dziennikarka PAP Anna Kisicka nieprawomocnie wygrała w sądzie ze swoją dawną redakcją

Kolejną nowością w TVP 3 będzie – jak ustalił "Presserwis" – retransmisja rozmów politycznych z Programu III Polskiego Radia. W ramówce kanału znajdą się nadawany w dni powszednie "Salon polityczny Trójki" oraz sobotnie "Śniadanie w Trójce".

Ponadto do TVP 3 najprawdopodobniej przeniesiony zostanie "Magazyn ekspresu reporterów", od 2019 roku emitowany w TVP 1, a wcześniej – przez 20 lat – w TVP 2.

(KOZ, 10.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.