Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Szkło kontaktowe" TVN 24 kończy 18 lat - zamiast audycji będzie spektakl teatralny

"Szkło kontaktowe" skończy 18 lat w środę 25 stycznia (fot. materiały prasowe)

TVN 24 w środę i czwartek pokaże przedstawienie związane z 18-leciem "Szkła kontaktowego". Na scenie m.in.: Grzegorz Markowski ze "Szkła kontaktowego" i Grzegorz Markowski z zespołu Perfect. 

Przedstawienie odbyło się w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. Wzięły w nim udział osoby związane ze "Szkłem kontaktowym". Wystąpili również imiennicy: Grzegorz Markowski ze "Szkła kontaktowego" i Grzegorz Markowski z zespołu Perfect. 

Widzowie TVN 24 obejrzą przedstawienie 25 i 26 stycznia o godz. 22 zamiast regularnych odcinków "Szkła kontaktowego".

Czytaj też: Glińskiemu nie spodobał się komentarz w "Szkle kontaktowym"

"Szkło kontaktowe" kończy 18 lat w środę 25 stycznia. Program wystartował w 2005 roku jako publicystyczno-satyryczne podsumowanie wydarzeń dnia. Innowacją był kontakt z widzami, którzy dzwonili do audycji oraz wysyłali SMS-y wyświetlane w trakcie jej emisji. Twórcą programu był Grzegorz Miecugow.

Dziś "Szkło kontaktowe" prowadzą m.in. Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Katarzyna Kasia, Katarzyna Kwiatkowska, Artur Andrus, Michał Kempa, Marek Przybylik, Tomasz Jachimek i Grzegorz Markowski.

Czytaj nasz news: Z TVN odchodzi dyrektor biura reklamy Piotr Tyborowicz

(KOZ, 25.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.