Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP wiosną bez nowego tanecznego programu z udziałem seniorów

"Shall We Dance?" miało być połączeniem "Sanatorium miłości" i "Tańca z gwiazdami" (fot. Piotr Molęcki/East News)

Telewizja Polska w wiosennej ramówce nie umieści tanecznego show będącego polską wersją formatu "Shall We Dance?" z udziałem seniorów – wynika z informacji "Presserwisu".

Program zapowiadał poprzedni prezes TVP Jacek Kurski. Najpierw produkcja miała trafić do jesiennej ramówki, ale przed jej startem, pod koniec sierpnia, Kurski mówił "Presserwisowi", że emisja nastąpi raczej wiosną 2023 roku. We wrześniu prezesem TVP został jednak Mateusz Matyszkowicz i – jak ustaliliśmy – telewizja nie ma planów nadawania "Shall We Dance?" w wiosennej ramówce. – Nie trwają żadne prace związane z programem – mówi informator "Presserwisu". Nie wiadomo na razie, czy TVP pod kierownictwem Matyszkowicza w ogóle zrealizuje ten format.

Czytaj też: Ministerstwa kupiły czas antenowy w Telewizji Trwam

Jacek Kurski zapowiadał, że "Shall We Dance?" będzie połączeniem "Sanatorium miłości" i "Tańca z gwiazdami". TVP emituje inne formaty z udziałem osób w starszym wieku. W zimowej ramówce TVP 1 oglądać można kolejne edycje "The Voice Senior" i "Sanatorium miłości".

(KOZ, 23.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.