Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze TVP będą komentowali mecze mistrzostw świata w piłce ręcznej w Viaplay

Główne prawa do pokazywania mistrzostw świata, które od 11 do 29 stycznia 2023 roku będą rozgrywane w Polsce i Szwecji, ma Viaplay (fot. Pixabay.com)

Dziennikarze sportowi Telewizji Polskiej będą komentowali mecze mistrzostw świata w piłce ręcznej mężczyzn także w serwisie Viaplay (Viaplay Group).

Główne prawa do pokazywania mistrzostw świata, które od 11 do 29 stycznia 2023 roku będą rozgrywane w Polsce i Szwecji, ma Viaplay. Serwis udzielił jednak sublicencji TVP na emisję wybranych spotkań, w tym meczów Polaków.

Czytaj też: Dziennikarka Aldona Marciniak przechodzi z Eleven Sports do Viaplay

Z wykazu komentatorów wynika, że spotkania w Viaplay, poza dziennikarzami tego serwisu, będą komentowali też dziennikarze Telewizji Polskiej, m.in. Piotr Dębowski i Grzegorz Chodkowski.

– Obecność dziennikarzy związanych z TVP w naszym zespole komentatorskim wynika z ich profesjonalizmu, a nie z zapisów w umowie sublicencyjnej – informuje nas biuro prasowe Viaplay.

Z kolei studio Viaplay podczas mistrzostw świata w piłce ręcznej prowadzić będzie dziennikarka serwisu Justyna Kostyra, a jej gośćmi i ekspertami będą Grzegorz Tkaczyk, Artur Siódmiak, Maciej Majdziński i Marcin Smolarczyk. Reprezentacji Polski podczas turnieju będą towarzyszyli znani z Viaplay Szymon Ratajczak i Tomasz Rosiński. Oni też 11 stycznia skomentują z hali w Katowicach mecz otwarcia mistrzostw świata Polska-Francja.

Czytaj też: Superpuchar Hiszpanii przez kolejne trzy lata w Eleven Sports

(MNIE, 10.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.