Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katowice dadzą 2 mln na promocję miasta w trakcie IEM 2023

Wydarzeniu towarzyszyć będzie IEM Expo, która zostanie zorganizowana w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (screen: YouTube/ESL Polska)

Katowice zapłacą 2,1 mln zł brutto ESL Gaming Polska, która to firma organizuje coroczne wydarzenia z serii Intel Extreme Masters w Katowicach.

Przyszłoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się między 10 a 12 lutego 2023 roku na terenie katowickiego Spodka. W jego trakcie odbędą się zawody w "CS:GO" oraz w "StarCraft II", w których udział będą brali najlepsi zawodnicy z całego świata. Będzie to 11. edycja IEM w Katowicach, a gracze zmierzą się o łączną pulę nagród 1 mln dolarów. 

Czytaj też: Tytuły Riot Games dostępne na Xbox Game Pass

Wydarzeniu towarzyszyć będzie IEM Expo, która zostanie zorganizowana w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Warto podkreślić, że wszystkie spotkania IEM są transmitowane zarówno na Twitchu, jak i w kanałach telewizyjnych. W 2022 roku w szczytowym momencie finał zawodów oglądało 1,12 mln osób. Logotyp Katowic będzie wykorzystywany na wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących IEM Katowice 2023.

Czytaj też: Magda Mołek z autorską kolekcją dla marki Reserved

(KAP, 13.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.