Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ Premium i Canal+ Online pokażą miniserial "Kryptonim Polska"

W serialu "Kryptonim Polska" gra m.in. Borys Szyc (fot. materiały prasowe)

Kanał Canal+ Premium i serwis Canal+ Online pokażą trzyodcinkowy miniserial "Kryptonim Polska" będący serialową wersją filmu fabularnego o tym samym tytule.

"Kryptonim Polska" opowiada o uczuciowej relacji łączącej narodowca Staszka (w tej roli Maciej Musiałowski) i lewicową aktywistkę Polę (Magdalena Maścianica).

Czytaj też: HBO Max bez "Warszawianki" z Szycem. Serial pojawi się na innej platformie

W produkcji grają też m.in. Borys Szyc, Cezary Pazura, Antoni Królikowski, Piotr Cyrwus, Mateusz Król, Aleksandra Justa i Adam Cywka. Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz i Jakub Rużyłło, a za reżyserię – Piotr Kumik. Producentem jest Orphan Studio, a koproducentem – Canal+ Polska.

Premierę miniserialu zaplanowano na 15 grudnia w Canal+ Premium i Canal+ Online. Premierę kinową film miał na początku września br.

(MNIE, 06.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.