Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do sieci LifeTube dołączyło 21 twórców internetowych

W sieci LifeTube jest skupionych ponad 800 kanałów

Wśród kanałów YouTube, które rozpoczęły współpracę z LifeTube, są m.in. Kocham Gotować i Błażej Krajewski. Do sieci dołączył także profil Instagramowy Suchar Codzienny.

Do LifeTube (Grupa LTTM), agencji influencer marketingu i sieci partnerskiej dla influencerów, dołączyło 16 twórców internetowych, m.in. Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski, Jan Wasilewski, Legendy i Klechdy Polskie. Dodatkowo pod skrzydła LifeTube powrócił Piotr Ogiński, twórca kanału Kocham Gotować oraz twórca Internetowy Suchar Codzienny, tworzący satyryczne treści na Facebooku i Instagramie.

Czytaj też: Totalizator Sportowy poszukuje agencji do influencer marketingu

Do LifeTube dołączyli także youtuberzy: Excel.iAdam, Michał Chmielarz, Ogrodowe Sprawy, Lekcje Geografii, Prawdziwa Chorwacja, Skull, SkibcusienkoTV, Kejs Kejt i Twój Ogrodnik. Poza tym w ramach współpracy z agencją Stand-up Comedy do LifeTube dołączyli też Filip Brymora, Paweł Chałupka, Kanał Komediowy, Gdyby nie Kolano oraz Tomek Kołecki.

W sieci LifeTube znajduje się ponad 800 kanałów, które miesięcznie generują około 1 mld wyświetleń i 5 mld minut czasu oglądania.

Czytaj też: K2 Holding spodziewa się, że rok 2022 będzie rekordowy dla spółki

(AMS, 05.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.