Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Totalizator Sportowy poszukuje agencji do influencer marketingu

Z wybraną agencją zostanie podpisana umowa na dwa lata (fot. Lowdown/Wikipedia.org)

Totalizator Sportowy uruchomił przetarg, w którym wybrana zostanie agencja marketingowa zajmująca się influencer marketingiem. Wybrana firma podpisze umowę na dwa lata.

Zwycięzca przetargu będzie odpowiedzialny m.in. za opracowanie koncepcji działań marki w zakresie influencer marketingu, w tym stworzenie strategii mającej na celu pozyskanie nowych graczy korzystających z serwisu iLOTTO. Firma będzie budować świadomość marki wśród internautów, sentyment do marki oraz wspierać kampanie produktowe.

Agencje biorące udział w przetargu będą miały do zrealizowania zadanie na podstawie przygotowanego przez departament promocji i PR Totalizatora briefu. Dodatkowo będą zobowiązane do przedstawienia kosztów brutto wykonania zadania. Oferty można składać do 6 grudnia poprzez portal zakupowy Totalizatora, wymagana jest wpłata wadium w wysokości 10 tys. zł.

(KAP, 02.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.